fbpx
Dostawa i płatność
Książka zapakowana do doręczenia

Dostawa

Staramy się, aby złożone zamówienie dotarło jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Zwróć uwagę, że produkty oznaczone jako “Produkt dostępny na zamówienie” nie są dostępne w magazynie i musimy je dla Ciebie wykonać, w związku z tym termin realizacji może przedłużyć się do 21 dni.

Jeśli pojawią się jakieś trudności i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy.

Bardzo staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

Metody płatności w sklepie internetowym

Płatności

W naszym sklepie online możesz zapłacić w następujący sposób:

Informacje dodatkowe

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym pod adresem: www.ekskluzywneprezenty.pl/regulamin/
oraz z Polityką prywatności dostępną pod adresem: www.ekskluzywneprezenty.pl/polityka-prywatnosci/